Drzwi Okno

Automatyka - bramy ogrodzeniowe, wjazdowe, garażowe

Napędy do bram garażowych

Wysiadanie z samochodu, żeby otworzyć bramę garażową w środku nocy lub gdy wieje i pada, nie należy do przyjemności. Dzięki napędom firmy Hörmann masz cały czas "wolny przejazd". W ten sposób przy pomocy pilota szybko, wygodnie i bezpiecznie otworzysz swoją bramę garażową i wjazdową, nie wysiadając z samochodu. Hörmann oferuje innowacyjną technologię napędów: komfortowy i szybki SupraMatic, niedrogi ProMatic i ProMatic Akku - napęd do garaży bez przyłącza energetycznego.

Spokój i bezpieczeństwo
Osoby niepowołane nie mają szans przedostać się przez automatyczną bramę garażową firmy Hörmann.
Niezawodny mechanizm automatycznego rozłączania
Mechanizm automatycznego rozłączania powoduje bezpieczne zatrzymanie bramy po nagłym napotkaniu na przeszkodę. Dla zwiększenia bezpieczeństwa zalecamy instalację fotokomórki.
Indywidualny komfort obsługi
Oferta obejmuje różne przenośne i stacjonarne akcesoria wysokiej jakości pasujące do wszystkich sytuacji montażowych. Od mikronadajników, sterowników kodowych i czytników odcisków palców, po rozwiązania specjalne (na przykład akumulatory awaryjne).
Opatentowany mechanizm pasa zębatego
Ten pas zębaty wzmocniony włóknem kevlarowym jest szczególnie odporny na rozerwanie i cichy w eksploatacji. Koniec z oliwieniem lub smarowaniem. Nic nie kapie na dach Twojego samochodu. Jest to decydująca zaleta w porównaniu do napędów łańcuchowych lub wrzecionowych. Silny mechanizm sprężynowy automatycznie napina pas zębaty i zapewnia w ten sposób zawsze miarowy, spokojny bieg bramy.
Super szybkie otwieranie bramy
O maks. 50% większa prędkość otwierania napędu SupraMatic w bramach segmentowych zapewnia szybszy dostęp do garażu.
Gwarantowana jakość
Nowatorskie rozwiązania techniczne, liczne patenty i bezkompromisowy system zapewnienia jakości - dzięki nim udzielamy 5 lat gwarancji na napędy.
Dopasowany system
Firma Hörmann oferuje dokładnie dopasowany system, składający się z bramy garażowej, napędu do bramy garażowej i napędu do bramy wjazdowej. Nie potrzebujesz dodatkowego odbiornika i oszczędzisz sobie konieczność dostosowania systemów napędów różnych producentów. Zachęcamy do montażu nowoczesnych bram wjazdowych, garażowych czy ogrodzeniowych!